[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
26 Mayıs 2018 - Cumartesi 13:35 Bu haber 3073 kez okundu
 
Eczacılara 40 bin TL ticari kredi imkanı
Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği iş birliği protokolü imzaladı. Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel ürün ve hizmetler geliştiren Türk Ekonomi Bankası, Türk Eczacıları Birliği ile bir iş birliği protokolü imzaladı. 24 Mayıs tarihinde imzalanan protokol ile Türk Eczacıları Birliği üyesi yaklaşık 27 bin eczacı Türk Ekonomi Bankası’nın sunduğu avantajlardan yararlanabilecek.
BUSINESS Haberi
Eczacılara 40 bin TL ticari kredi imkanı

Türk Ekonomi Bankası ile Türk Eczacıları Birliği arasında imzalanan protokol doğrultusunda, SGK ödemelerini Türk Ekonomi Bankası’na aktaran ve POS’unu aktif olarak kullanan eczacıların BNP Paribas Cardif Emeklilik A.Ş.'deki Bireysel Emeklilik hesaplarına, Türk Ekonomi Bankası tarafından aylık 170 TL nakit para aktarılacak.

Bireysel Emeklilik Hesabına nakit para desteğinin yanı sıra eczacılara; Türk Eczacılar Birliği garantörlüğünde 40 bin TL’ye kadar ticari kredi imkanı sunuluyor. Anlaşma kapsamında eczacılar avantajlı POS fiyatlaması ve POS cihaz ücreti muafiyeti gibi ayrıcalıklardan da faydalanabiliyor.

Türk Ekonomi Bankası’nın ayrıcalıklı ticari kredi kartlarına sahip olan eczacılar, yurtiçinde ve yurtdışında güvenli şekilde alışveriş yapma, taksitlendirme, Bonus kazanma avantajları ve biriken bonuslarla bedava alışveriş yapma imkanına sahip oluyor.

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Eczacılara, 40, bin, TL, ticari, kredi, imkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı