[googleb3a173295c258239.html]
Haber Detayı
06 Temmuz 2018 - Cuma 01:04 Bu haber 3958 kez okundu
 
Seltek Group doktorlarla bir araya geldi
Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi, medikal estetik ve dental dünyası ile buluşturan Seltek Estetik A.Ş., St Regis otelinde gerçekleştirdiği “Dolgu Uygulama Teknikleri” ve “Mezoterapi Tedavi Protokolleri” konulu toplantı ile doktorlarla bir araya geldi.
TIP&SAĞLIK Haberi
Seltek Group doktorlarla bir araya geldi

 

 

Seltek, moderatörlüğünü Doç. Dr. Hakan Erbil’in yaptığı yaklaşık 100 doktorun katılımı ile gerçekleşen “Dolgu Uygulama Teknikleri” ve “Mezoterapi Tedavi Protokolleri” workshop’u düzenledi. Doç Dr. Hakan Erbil, Dr. Ayşegül Saltat, Doç Dr. İsmail Küçüker ve Dr. Alp Mamak’ın deneyimlerini uygulamalar ile anlattığı etkinliğe, katılımcı hekimler yoğun ilgi gösterdi. Workshop’a katılan hekimler, toplantının son zamanlarda yapılan en iyi organizasyonlardan bir olduğunu ifade ederken, yeni teknikler ve trendler hakkında da bilgi edindiklerini söylediler.

 

Yoğun ilgiden ve doktorlarla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirten Seltek Estetik A.Ş. yetkilileri, bu tarz mesleki toplantılarla çalışmalarının güçlendiğini ve çok önemli görüşmeler yaptığını dile getirdi.

Kaynak: (eczahanehaber.com) - eczahanehaber.com Editör: Eczahane Haber
Etiketler: Seltek Estetik A.Ş., Mezoterapi, Dolgu Uygulama
Yorumlar
Haber Yazılımı